خبرگزاری حقوقی

افتتاح پزشکی قانونی در قرچک

21 تیر 1397
به دلیل نبود پزشکی قانونی در این شهرستان مردم متحمل سختی‌ها و پرداخت هزینه های زیادی می شدند
افتتاح پزشکی قانونی در قرچک

حجت‌الاسلام احدالله سینکایی ، دادستان عمومی وانقلاب شهرستان قرچک اظهار داشت: قرچک هر روز رو به پیشرفت است و تراکم جمعیت نیز در این شهرستان رو به افزایش است.

سینکائی با اشاره به مشکلات متعدد در قرچک، بیان کرد: در برخی از موارد شهرک ها قرچک مشکلاتی وجود داشت که در چند نشست ساختمان ورود کردیم و شهردار وقت قبلی را مکلف به پیگیری در این باره کردیم.

سینکایی در ادامه به ساماندهی فاضلاب روستای محمدآباد و همچنین از افتتاح پزشکی قانونی دراین شهرستان خبر داد وگفت: به دلیل نبود پزشکی قانونی در این شهرستان مردم متحمل سختی‌ها و پرداخت هزینه های زیادی می شدند که تلاش کردیم پزشکی قانونی در این شهرستان مستقر شود و تاکنون این موضوع مصوب شده است و شهرداری اتاقی را برای استقرار پزشک در اختیار ما قرار داده که تلاش می‌کنیم این موضوع رابرای تکمیل آن در آینده پیگیری کنیم.

سینکایی افزود: ساختمان دادسرا از طریق شهرداری دراختیار ما قرار گرفته بود که درحال حاضر ساختمان جدید در حال احداث است وبحث اسکلت آن تمام شده و پیگیر هستیم تا اوایل سال ۹۸ ساختمان جدید دادسرا راه اندازی شود و ساختمان شورای حل اختلاف نیز واگذار و تکمیل می شود.

 

مشاوره حقوقی دادفر